La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

0

Podobało mi się napoli za sarriego teraz lazio świetnie zaczyna wyglądać.. czy barca poprostu nie może grać prostszej piłki? Jak Real czy inne zespoły? Żeby grać ta sriki srake trzeba mieć wykładowców, niestety ale teraz nie ma takich i narazie nie będzie..bo klub jest biedny jak mysz kościelna..

1

@Ktos11111 My nie gramy tiki taki już x lat

2

@Ktos11111 A jaką ty tiki take widzisz u nas? Ludzie sami sobie to wmawiacie.
Posiadanie to i tak czesto mamy na równi z przeciwnikiem, środka pola domininować też nie potrafimy.
Mówisz o prostym graniu, ale do tego też trzeba mieć wartosciowych skrzydlowych zamiast parodystow tak jak u nas i 9 która te proste zagrania bedzie umiala wykorzystać. O ile Lewy jeszcze się broni statystykami, bo samą grą już co raz mniej, tak nasze skrzydła w zasadzie od odejscia Neymara są na żenującym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?