La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

0

Jeżeli Baena rzeczywiście tak powiedział, to jest strasznym śmietnikiem, ale Valverde też ma pusty łeb.
Gdyby mu na murawie odwinął, to miałby alibi działania w afekcie, zrobił to po meczu, specjalnie na niego jeszcze czekał, więc tu już jest zwykła napaść z którą może mieć jeszcze sprawę na policji, a jeżeli jest nagranie to nie wyobrażam sobie, żeby nie został za to też zawieszony na wiele meczów bo jakby nie było są jego słowa przeciwko nagraniu.
Tak czy inaczej, zawsze warto działać z głową i zachowywać zimną krew, choć nieraz nie jest to łatwe.
W tym momencie to on będzie miał więcej problemów a danie komuś w mordę niczego nie rozwiązało. Mógł to zgłosić w klubie, szczególnie mając mocne media za sobą, wtedy by mogli Baena zniszczyć medialnie a tak będzie się teraz tłumaczył z tej sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?