La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

1

niech ta płyta już wychodzi.


1

@Joe_Pesci Już nic nie musi wychodzić jak to wyszło


1

@Medium i to


0

@Joe_Pesci @Medium

wstyd panowie, ze nie wspomnieliście tego hitu


2

@marcin62 obczaj to wariacie jak siedzi


2

@Joe_Pesci zamykamy wątek


1

@Nazio87 Przecież tego się słuchać nie da w dzisiejszych czasach xD

1

@Medium ok to łap to


@TheNekro94

konto usunięte

0

@Medium Molesta zjada Sentino.
Ten chlop jest cienki jak sik pajaka.
Jest sprzedajna k***a i licze,ze Turki wkoncu go znajda i dojada,ale teraz na amen.
Jego guru Bushido,wystawia teraz mandaty za zle parkowanie,mam nadzieje ze Sentino skonczy keszcze nizej.

0

@SteuerFreiMoney Taki cienki jest Sentino, że topka raperów po kryjomu go słucha


Słuchaj sobie tych bitów 90 bpm i kwadratowych flow na wypierdzianych głośnikach

konto usunięte

0

@Medium ale co mnie obchodza Polscy raperzy ktorzy sa bardziej ciency niz Sentino?
LEH,Kuban,Problem,Guzior,Avi i dlugo dlugo nic.
Ja sie wychowalem w DE i taki np.KoolSavas,Sido,Gennetikk,AchtVier zjadaja kazdego z tych ktorzy tam nawijaja Sentino.
O 187 niewspominam,bo chlopaki zamiataja cala EU rap scene.
Gdyby Sentino byl taki dobry to utrzymalby sie na Niemieckiej scenie,a ta go zjadla i wyplula,tylko dlugow se narobil.

1

@SteuerFreiMoney no sido i flera to słuchałem jak głupi w wieku lat 20

konto usunięte

0

@Nazio87 tyle ze Sido nadal trzyma poziom.
Fler to juz slaby tez jest.

0

@SteuerFreiMoney ostatnią płytę flera to i tak NDW słuchana była

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?