La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1692 Culés

konto usunięte

0

Jest tu ktoś z Krakowa? i zarzuci jakies restauracje godne polecenia

1

@MarioVeB! Ja nie jestem z Krakowa

1

@MarioVeB! Ja też nie jestem z Krakowa

1

@MarioVeB! Ja również nie mieszkam w Krakowie

0

@MarioVeB! Jaka to ma być kuchnia?

0

@MarioVeB! "Hospudka u Nas" -bardzo dobra kuchnia czeska
*Andrus Maczanka Po Krakowsku " -to jest jakby na dworzu, ale są tam stoliki, ale warto spróbować tu maczanki krakowskiej

konto usunięte

0

@Barclonismo
Włoska@Azjatycka najlepiej ,ale może być tez inna
Na wyjazdach po prostu chce dobrze zjesc, a cały nastpny Weekend bede w Krakowie od Piatku

konto usunięte

1

@tomek8756
Coś na przykładzie Drevny Kocur? ostanio w poznaniu jadłem w tej czeskie "sieciówce" zajebiste żeberka :D

0

@MarioVeB! Nie byłem w "drevny kocur" to ciężko mi powiedzieć:)
Ale fakt faktem dobre jedznuey mają w ",Haspudce u nas" (kofola z kija jest tam całkiem dobra.
Można tam kupić trochę produktów z Czech :)
A ta maczanka krakowska też jest całkiem spoko, można się tym najeść naprawdę:)

0

@MarioVeB! W Krakowie mega polecam MISO Place na podgorzu, dzisiaj zamknięte ale polecam jakbyś kiedys był w okolicy, świetne Japońskie jedzenie i bardzo dużo tez z Wege. Świetne dziewczyny z obsługi i przyjazne zwierzakom :)
Osobiście polecam Bao i Ramen (czy jakoś tak podobnie)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?