La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

4

No nie wyczymie. Raphinha to jest dramat. Nie potrafi dokładnie podać. Kounde dzisiaj też dramatyczna dokładność.
Szlag mnie dzisiaj trafia, bo Girona wcale nie gra super meczu. Tutaj 2:0 już powinno być.
Na plus względny Araujo, Garcia, Busquets i względnie Balde i Fati. No i Marc oczywiście.
W sensie na plus, czyli tak neutralnie do dobrego

0

@michal26 największy minus Xavi. Zero pomysłów gdy nie idzie. Zero

konto usunięte

0

@michal26 Busquets? xD

1

@misteriosoVEB ale co zero pomysłów? Nasi kochani artyści nie potrafią celnie podać.

0

@VENOMStyle no nie gra źle. W destrukcji dobrze dosyć

0

@misteriosoVEB Ciekawe skąd Ty wiesz jakie pomysły ma Xavi? Może to nasi piłkarze gówno grają?

0

@michal26 to ten geniusz taktyczny ściągnął lewych rafiniów torresow. Do tego chce do śmierci dawać grać Roberto i Busiemu

konto usunięte

0

@michal26 tak, a w ataku jak zwykle wszystko spowalnia, a to od niego się zaczyna xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?