La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

6

I teraz wyobraźcie sobie sytuacje, jedziecie do Barcelony na mecz z Polski.
Loty, hotele, życie, mecz. Wydajesz 4 tysiące i ogladasz gónwo, bo 4 piłkarzy z pierwszego składu ma kontuzje i oczy krwawią. I to nie wyjaZd na tydzień ale na 3/4 dni

konto usunięte

0

@abram3k Wyobrażam sobie taką sytuację, jednakże mając od dwóch miesięcy pojęcie o kontuzjach Pedriego i Dembele, a jednocześnie faktu że jadę na mecz z ekipą ze środka tabeli, kiedy mamy 12 pkt przewagi i w zasadzie niczego nie musimy - nie oczekiwałbym fajerwerków po takim spotkaniu. Zdecydowanie nie wyobrażam sobie siebie szukającego wszędzie winnych bo mam takie marudne podejście do życia xD

Gdyby też sam jeden fakt że może mecz będzie nudny miał mi zepsuć cały wyjazd, gdybym miał takie podejście to bym wolał po prostu zostać w domu. Na te 3-4 dni można sobie zaplanować inne atrakcje, poznać trochę kultury, pozwiedzać, nacieszyć się słoneczną Hiszpanią i wybrać się nad morze.. Nawiązać jakieś znajomości, choćby i na meczu z podobnymi mi ludźmi, którzy kibicują tej ekipie na dobre i na złe :) A poza samym widowiskiem czy wynikiem meczu jest dużo więcej rzeczy którymi można się na wyjeździe cieszyć, perspektywa obejrzenia tego na żywo, spotkania zawodników, może ogarnięcia autografu.. No ja bym się też mocno cieszył na Hiszpańskie dziewczyny :D

Myślę że jeżeli umiesz się cieszyć życiem to w każdej sytuacji będzie kozacko, a jak (co bardzo w naszym kraju powszechne) lubisz narzekać, marudzić, i jeden mankament jest Ci w stanie zepsuć cały wyjazd, to nawet jakby i ta Barcelona wygrała 10:0 to będziesz niezadowolony i szukał winnych.


0

@siuuu jeżeli byłeś 10 razy w Barcelonie i jedziesz kolejny raz i dostajesz tskie gowno to się odechciewa

0

@siuuu plus fakt ze napisałeś takie populistyczne gadki ze szkoda gadać xd

konto usunięte

0

@abram3k Wszystko jest "populistycznymi gadkami" jak człowiek jest zwykłą marudą :D Ale co tam, życzę żeby następny wyjazd był udany.

0

@siuuu na szczęście nie poleciałem i już nie polecę do końca sezonu bo szkoda czasu i kasiorki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?