- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1228 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1228 Culés
0
Gakhov widzę walczy jak tylko może, a przed Nadalem rozłozyłby nogi w 5 sekund
4
@MesQueUnClub96 Przed Nadalem wiekszosc zawodników przez cala kariere rozkładało nogi
0
@Encore w końcu piszesz jak jest
4
@MesQueUnClub96 Nadalowi wszystkie wielkie szlemy dali w prezencie, Hurkacz też by już miał z 20 gdyby nie grał jakiś Drapler jak prime Djokovica przeciwko niemu
0
@Medium niestety
2
@Encore swoją drogą średnio wychodzi powrót potężnego Hiszpana na korty.
Podobno jest na liście startowej w Barcelonie, ale zobaczymy czy zagra.
Tak naprawdę to po RG może zakończyć sezon ;) i potem przygotować się na final showdown i RG w kolejnym roku oraz IO w Paryżu.
0
@mekston nie da rady
0
@MesQueUnClub96 Dzisiaj Bajern rozłoży nogi przed wielkim Norwegiem
1
@mekston Jaja to beda jak on zagra sobie tylko w Rg i wygra xd
0
@MesQueUnClub96 Djokovic gra dość przeciętnie.
0
@Encore to już byłoby po bandzie absolutnie - uwzględniając wszelkie okoliczności. Ale powiem tak, zdrowy fizycznie gotowy Rafa jakby wszedł z marszu na RG to spokojnie mógłby to zrobić.
To jaką on miał przez lata przewagę nad rywalami na mączce to głowa mała. On sprawiał, że topowi zawodnicy wyglądali jak absolutni amatorzy.
Natomiast teraz to zobaczymy, bo wiek 37 lat to i kwestia przygotowania to odrębny temat.
Realnie to w tym roku może być jednak finał Djokovic - Alcaraz. Jeszcze chwila do RG, ale na ten moment może będziemy mieć taki pojedynek.
0
@FcPortoFan1999 też ma swoje lata i nie będzie się spinał na każdy mecz i grał top. Dla niego też najważniejsze to szlemy i może kto wie będzie chciał zaatakować 4 w roku.