La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

22

"W uk nie jest tak źle z nożownikami. Ostatnio zostałem zaatakowany nożem już dobry miesiąc temu. A że niedaleko koleś został w podobnym czasie 5x dziabniety to tylko przypadek. To mogło się wydarzyć wszędzie."

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/E1ixgQ9aMCZlfbXvTAomShG3k9zKMTxw.png

1

@Medium u mnie w mieście, a w zasadzie całkiem niedaleko mojego domu ktoś zabił jakąś kobietę. W dodatku jeden koleś z pracy kogoś podobno maczetą zaatakował, ale to drugie to tylko słuchy mnie doszły.

16

@Medium Ja pierniczę. Czy ci ludzie nie rozumieją,że to nie narzędzie jest problemem? Jak im zabierzesz jedno to znajdą sobie jakieś inne jeśli będą chcieli kogoś zaatakować.

8

@maroon Dokładnie. Równie dobrze, ktoś Ci może wbić długopis w oko. Może trzeba założyć nadajnik GPS w każdym długopisie i lepiej, żebyś miał dobre wytłumaczenie dlaczego go nosisz xD - "taaak? a co dokładnie szedłeś podpisać" :D

2

@maroon Tak naprawdę w UK to temat.zastepczy, bo w Londynie jest 2x mniej przypadków takich ataków niż w Berlinie w którym mieszka mniej ludzi, zwykła propaganda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?