La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

LaLiga pada na kolana przed Premier League, Tebas chce „gonić” Anglików, a przepisy odnośnie płac nadal są bardzo surowe. Hiszpańskie kluby nie mogą rywalizować w budżecie płacowym ze względu na wysokość podatku w Hiszpanii, który zabija pomysł pozyskania jakościowych graczy w zarodku. Aby dostać 6mln na rękę klub musi zapłacić dwukrotność tej kwoty państwu. Chore

konto usunięte

0

@insp1re
La Liga z normalnym prezesem zjada Premier Ligue

1

@insp1re Tebas jest bardzo konsekwentny w swojej polityce, chcesz rejestrować piłkarzy to zapłać, w 2008 roku to było 232tys euro ale mamy inflacje więc teraz pewnie poniżej miliona łapówki nie schodzi :)

konto usunięte

0

@insp1re przecież w Anglii podatki są podobne dla piłkarzy

1

@bartas97 niestety, ale zmiana Prezesa nie nadrobi szybko obecnej sytuacji. Sytuacja finansowa klubów i tu i tu jest inna.

Oczywiście lepiej, żeby Prezes był dobry i zaczął wprowadzać zmiany na plus, ale to nie jest takie proste.

konto usunięte

1

@bartas97 tak, na pewno XD

0

@Tomasson81 no właśnie to Mnie bardzo ciekawi jakie są podatki w Anglii ?

konto usunięte

0

@cris2706
Popatrz na zwycięzców LM i LE z ostatniej dekady :)

konto usunięte

0

@bartas97 La Liga z kimkolwiek za sterami nie ma szans gonić Premier League.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?