La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

1

Chcialbym tylko napomnieć zanim zobaczymy składy i będzie lament ,że nie gra ktoś młody, czy że brak rotacji.

Że z Getafe na wyjeździe ostatni raz wygraliśmy w 2019!

Mamy 10pkt przewagi i potem mecze z ekipami walczącymi o coś więcej niż utrzymanie.

A liga to jedyny front na jakim Gramy. Im szybciej będzie zdobyta tym więcej potem może sobie grać młodych. Nie można samemu sobie komplikować sytuacji.

1

@PatrykBarca Zgadzam się. Każdy mecz dla nas jest jak finał. Akurat co do męczy to ostatnie 10 kolejek gorzej gra się z tymi co walczą o utrzymanie niż z tymi co są w środku górze tabeli. Przykład Włoska liga ale akurat to się tyczy wszystkich lig.
Im szybciej zdobędziemy mistrzostwo tym lepiej. Myślę że jeszcze rekord Marca jest bardzo mocno brany pod uwagę w szatni

1

@PatrykBarca
Jeśli dzisiaj nie wygramy, to uważam, że mistrzostwo nam się wymknie i gen frajerstwa przylgnie do nas już na stałe.

2

@PatrykBarca wierzysz w to, że jeśli liga będzie wygrana np w 36 kolejce, to Xavi w 37 i 38 nie zagra Araujo, Kounde, Christensenem, Lewandowskim, Busquetsem, Roberto, Gavim, Raphinha i z ławki nie wejdzie Kessie i Alonso?

konto usunięte

1

@norbi77 to już byłoby większe frajerstwo niż te blamaże w LM z Romą czy Liverpoolem żeby taka przewagę roztrwonić

0

@FCB24 Szczerze? Nic mnie to nie obchodzi jeżeli liga będzie zdobyta. Mamy duo odmłodzony sklad. Gavi, Pedri , Balde , Araujo, Kounde to są zawodnicy na lata. Jeśli jakiś młody się pojawi to od tego jest presezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?