La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

konto usunięte

4

https://x.com/ReshadRahman_/status/1647580257862516736 Nieskromnie powiem że wpadłem na ten pomysł 2-3 miesiące temu.

0

@Emhyr W ogóle tak powinni grać częściej, bo Balde świetnie sobie radzi z przodu, a najczęściej grał tam Pedri albo Gavi od jakiegoś czasu, co jest niezrozumiałe

konto usunięte

1

@KlonaZepan Alba też sobie radzi z przodu bo przecież swoją karierę zaczynał na lewym skrzydle. Wie kiedy ruszyć i gdzie ruszyć. Fajnie że Xavi testuje mam nadzieję że to wypali bo z Alby czasami żal nie skorzystać ale i Balde dobrze jakby był na boisku.

0

@Emhyr zdziwisz się jak Balde zagra na prawej a Roberto w pomocy

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi Normalnie a może Balde na bramce a Roberto na lewym skrzydle? Już potwierdzone że grają tak jak tu napisane.

0

@Emhyr zwykle ustawienie widac dopiero na boisku. Nie wiedzialem, ze teraz przed meczem oprocz skladu podaja tez ustawienie

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi No dobra załóżmy że Balde gra na prawej Roberto na pomocy to gdzie gra Kessie?

0

@Emhyr nie pierwszy raz graloby 4 pomocników

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?