La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

1

Te AM się ogląda bardzo przyjemnie, rozjadą nas przy obecnej formie. Albo będzie remis, a remis to 9pkt a 9 pkt to mamy margines tylko 2 porażek i 1 remi. Czyli będziemy musieli wygrać 5 meczy przy 2 porażkach i remisie. Gdzie będzie ciężko?
Espanyol - derby
Rayo - tylko 4 porażki u siebie,
RSS- gra o LM
Betis - gra o LM
Celta - wyjazd, każdy kto ogląda Barce wie jak Celta z nami gra i jak my z nimi.

Czy my tu nie możemy przegrać 2 razy i raz zremisować? Możemy i to jest bardzo prawdopodobne.

5

@tbas gdzie jest powiedziane, że Real czy Atletico wszystko wygra?

konto usunięte

0

@tbas Ligi nie mamy prawa przegrać, ale faktem jest to, że ta przewaga naprawdę może się zakręcić w okolicy 4-5 punktów

konto usunięte

0

@tbas nie zapominaj ze la liga gdzie zespoły maja problemy ze strzelaniem sam na sam a real musial by wygrac wszystko w co wątpię, bo ich juz interesuje tylko lm... Ale fakt jeśli dalej tak to będzie wyglądać to Danzel przegra ta ligę ale wtedy na bank poleci .

0

@Pedri16Future a gdzie ja powiedziałem ze my tylko te 2 porażki i remis. To nadal 9 meczy. To bardzo dużo. A forma ??

0

@tbas Czyli będziemy musieli wygrać 5 meczy przy 2 porażkach i remisie- o tutaj
Tak się dzieję kiedy Real wygra wszystkie mecze.

0

@Pedri16Future Dokładnie, wydaje się to być proste, ale jednak :D

0

@tbas na razie, nie ma powodów do paniki jak chodzi o sytuację w tabeli, ale wszystko może się zmienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?