La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

konto usunięte

0

Nie oglądałem meczu ale po wyniku widzę że Lewandowskiego dalej plecy bolą.

0

@martin3131 Anka chodzi na tańce z latynosami to nic dziwnego że go bolą

10

@martin3131 no tak bo reszta zawodników zagrała partidazo ^^ od dłuższego czasu wszyscy jak jeden mąż uja grają ale winne słabych wyników są tylko plecy Lewandowskiego, wcale nie to że Fati i Raphinia nie potrafia minąć nawet jednego piłkarza, wcale nie to że środek pomocy jest bezproduktywny, wcale nie to że nie mamy wypracowanych żadnych schematów akcji ofensywnych, gubimy punkty bo lewusa bolą plecy...

konto usunięte

2

@Kinginiesta Czyli tradycyjnie nie grają partnerzy w ofensywie ,to Lewandowski też poza meczem.

7

@martin3131 no oczywiście że tak, a ktoś kto oglądał Lewego w akcji w Bayernie myślał że przychodzi do nas zawodnik który będzie kreował grę tego klubu ? Przecież to jest typowy egzekutor. Miejsce w którym lewy czuję się najlepiej to pole karne i tak było zawsze w pierwszej połowie sezonu kiedy skrzydła jakoś pracowały i mieliśmy w środku zdrowych kreatywnych piłkarzy, którzy potrafili zrobić coś więcej niż zagrać do boku, Lewy strzelał bramkę za bramką. A teraz kiedy Lewy jest bez formy a do tego nie ma sytuacji do strzelania bramki a co za tym idzie nie ma goli to wygląda tak jak reszta drużyny... Ot to cała wielka filozofia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?