La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

konto usunięte

0

Jak odchodził Messi to zakładaliście że jeszcze wróci jako piłkarz czy ze smutkiem pogodziliscie się że pewna era się skończyła? Ja to drugie i w sumie jestem w pozytywnym szoku że Last Dance jest w zasięgu.

0

@Emhyr Ja pisałem tutaj po odejściu że wróci na "last dance", nawet sam to mówił na pożegnalnej konferencji że się nie żegna z fanami bo jeszcze do Barcelony wróci. ;-)

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 No ale ja to odbierałem bardziej już po karierze jako jakiś dodatkowy dyrektor sportowy albo osoba do sztabu

0

@Emhyr Raczej ta druga opcja, ogólnie nadal ciężko mi uwierzyć, że Leo może wrócić do Barcelony w roli piłkarza.

1

@Emhyr Myślałem wtedy że jest duża szansa że wróci.
To nie mogło się tak skończyć.

konto usunięte

0

@Worny Mi też ale Romero już to tak napompował że od niego się informacje sprawdzają. To tak jak z tym lewusem póki go w koszulce nie zobaczysz na boisku to nie uwierzysz

0

@Emhyr Ogólnie temat jest i nie ma co temu zaprzeczać, ale z natury wolę się nastawić pesymistycznie niż później się wkurzać, więc pozostanę przy moim niedowierzaniu :D

0

@Emhyr Czaje o co Ci chodzi, no ja pisałem że wróci na jeszcze jeden sezon do Barcy jako piłkarz a później zakończy karierę ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?