- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
16
Od kiedy Busi zmienił kolor skóry?
36
@Rewolucja123 Po dwóch meczach się wykraczy i cyk, koniec sezonu xD
Najgorsze jest to, że w tych dwóch meczach wykreuje więcej sytuacji niż wszyscy nasi skrzydłowi do końca sezonu xD
1
@Rewolucja123 #pomagam
1
@Rewolucja123 To wyjaśnia dlaczego tak długo mu się mięsień regenerował. Ja wiem że religia itd ale moim zdaniem piłkarze powinni być z tego zwolnieni jak on tutaj wygląda jakby schudł 10 kg
0
@Rewolucja123 Witki opadają
0
@Emhyr Pierdzielenie panie kolego, Benzema jakoś wygląda normalnie, Dembuś schudł przez szpital, a nie ramadan
0
@Mario96w No nie zgadzam się. Wcześniej jak był kontuzjowany to nie był to okres ramadanu i za każdym razem jak wracał to wyglądał normalnie a tutaj jak trup
1
@Rewolucja123 to czepianie sie fizjonomi graczy jest idiotyczne serio
btw. to tylko kadr ,a Dambele jest dobrze zbudowany.
btw Henix kojeny raz ma problem z czyjaś budowa juz na pamiec pamietam dopier.. sie do Busiego
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! Taa, później zdziwienie, że byle obrońca go przepchnie bez problemu, to jest zawodowa piłka, a nie okręgówka ekspercie
1
@Emhyr Zdjęcie zdjęciu nierówne, jak dla mnie nie ma jakiejś tragicznej różnicy
0
@Mario96w https://imgur.com/a/prHkXa4 to na tym jeszcze gorzej
0
@KlonaZepan
Ale farmazony.
Masa nie równa sie siła.
2
@Emhyr Dembele jak Dembele imo, zazwyczaj go widać w długim rękawie to też inaczej się odbiera
0
@Mario96w Na twitterze ludzie z zagranicy to samo widzą że wyraźnie jest z nim coś nie tak więc musi być coś na rzeczy może na konfie jakiś dziennikarz na to wpadnie żeby się zapytać
0
@MarioVeB! Jesteś ślepy, czy udajesz? Ja się nikogo nie czepiam o budowe ciała w tym poscie.
0
@Rewolucja123 nie potrafisz myslec czy popadasz w skrajności?
odnosze sie do twitta a nie twojego komentarza do niego
0
@MarioVeB! wystaw 56 kg Dembele na gościa co ma 80, to zobaczysz efekty xd
0
@Emhyr No być może coś jest na rzeczy
0
@KlonaZepan Przeciez Dembele spokojnie wazy pod 70 kg.
1
@MarioVeB! W ostatnim zdaniu odniosłeś się do twitta.