La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

0

https://www.meczyki.pl/newsy/nie-za-bardzo-powazam-te-rozgrywki-lesnodorski-umniejsza-sukcesom-lecha-poznan-wbil-tez-szpilke-dzialaczom/210370-n

No nie da sie goscia lubic. Lech miał okres duzej posuchy i to jest prawda ale to chyba najzdrowszy klub w polsce pod wzgledem finansowym.

Gdyby teraz kazdy klub w lidze dostał ultimatum ze maja zaczac sami na siebie zarabiac to w lidze zostałyby ze 4 druzyny.

Polska piłka klubowa nie moze sobie pozwolic na bagatelizowanie LKE bo kasa za gre w fazie grupowej jest bardzo podobna do LE. Z takim podejsciem to nasze kluby nigdy nie zaczna sie powaznie rozwijac.

konto usunięte

1

@Sulimo Mówił coś o "pracy" w Motorze Lublin?

0

@Sulimo ''Z taką tezą zgodził się Krzysztof Stanowski, który w programie "Stan Futbolu" stwierdził, że to wynik porównywalny do udziału Legii w Lidze Mistrzów.''

Jeśli to był kontekst tej wypowiedzi, to po części się z nim zgadzam.
Nie umniejszam Lechowi ćwierćfinału i tego co osiągnęli, ale jednak porównywanie tego do LM 2016, gdzie Legia grała z Realem w Warszawie jak równy z równym wyciągając 3:3, strzeliła BVB 4 bramki i wygrała ze Sportingiem co koniec końców przyczyniło się do zajęcia 3 miejsca jest lekko nie na miejscu.

''- Lech ma niezłą drużynę, kasę i doświadczenie gry co trzy dni. Jak tego nie rozmienią - może być dobrze. Ale rozmienią, oni już tak mają. Ci goście są tam od 15 lat i dalej się uczą. Na tych samych błędach! - ocenił''

W tym też jest trochę racji, ale my też przewaliliśmy kasę za LM :/

0

@HighestInTheRoom strzeliła 4 bramki BVB i straciła 8

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?