La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

konto usunięte

3

James Harden jest tragiczny. Łudziłem się że w tamto lato odbudował się fizycznie i ten sezon będzie lepszy (poniekąd był), ale te play-offy znowu uwydatniają jego słabości. Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie lepiej aby ten odszedł w to lato, a Sixers zrobili sobie przejściowy rok i ulepili coś na nowo na sezon 24/25 z Embiidem i Maxeyem na czele.

Nie obrażę się jak Twoje Houston przygarnie sobie brodacza @takisobiektos

0

@BartqRKO Maxey nie może być Twoja opcja nr 2 lub 3 jeśli chcesz walczyć o mistrza. A Harden jak to Harden...w PO lipa

konto usunięte

0

@FCB24 Dlaczego uważasz że nie może być 2 lub 3 opcją?

0

@BartqRKO no bo jest za słaby :D

konto usunięte

0

@FCB24 Bez przesady. Z każdym sezonem robi ogromny postęp, a już nie raz przejmował mecze kiedy Embiidowi lub Hardenowi nie szło. Wszystko rozchodzi się o tą drugą gwiazdę. Brodacz gra statycznie i jak mu rzut nie siedzi, to nawet na linie rzutów wolnych nie potrafi się dostać. W obronie też jest jaki jest, ale to akurat wszyscy wiedzieliśmy.

Przy tak grającym Embiidzie potrzebujesz szybkich, ścinających i potrafiących rzucić trójkę graczy.

0

@BartqRKO nie mówię, że nie robi postępu, ale nie jest to materiał obecnie na 2 czy 3 opcję. Co będzie za 5-7 lat to nie wiem, ale za 2 dalej nie widzę jako drugiej opcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?