La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

0

Czyli jak Busi zostanie to po Gundo… świetnie, po tych informacjach jednak powrót Leo zbrzydł a szkoda :/

3

@SinMistico Czemu po Gundo?

3

@SinMistico Gundogan to osobna operacja.

3

@SinMistico To są osobne operacje. Już teraz brakuje nam jednego pomocnika, a Gundo przyjdzie prędzej w miejsce Kessiego.

0

@Rewolucja123 bo nasz budżet płacowy już nie jest z gumy. tebas juz nie pozwoli na tyle ile bartoszczurowi.

1

@SinMistico ale tam będzie dużo odejść. Wszyscy wypożyczeni, może Alonso, z ataku na pewno też ktoś odejdzie (Fati, Ferran - może obaj) + Barca jest gotowa sprzedać Kessiego + będą negocjować obniżki pensji.
To na pewno nie będzie tak, że przychodzi Messi i już jesteśmy zablokowani z innymi transferami.

0

@Aragorn33 ja nie pisze o blokowaniu przez Messiego tylko o pensjach Alby, Busiego, De Jonga i rosnącej Matsa, które nam blokuja FFP

1

@SinMistico dlatego Busi dostał ofertę przedłużenia ze znacznie niższą pensję, a Alba alternatywę - albo obniżka pensji albo kończymy współpracę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?