La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

3

Hiszpański „AS” wziął pod lupę Roberta Lewandowskiego i jego fatalną postawę.

- Fakty są takie, że Lewandowski na ligowe trafienie czeka od 1 kwietnia. Wówczas Polak dwukrotnie pokonał bramkarza Elche, czyli zdecydowanie najsłabszej drużyny w lidze hiszpańskiej( przykładowo w marcu Lewandowski nie zdobył żadnej bramki).

"Ostatnie 14 kolejek La Liga daje Lewandowskiemu dramatyczną średnią 0,28 gola na mecz.
Dodatkowo napastnik jest nie do poznania w swoim samolubnym zachowaniu.
Lewandowski niedługo skończy 35 lat, a ma kontrakt z Barceloną do 2026 roku […] Do 38 roku życia Lewandowski widzi siebie grającego na najwyższym poziomie."

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @AlexDark00 @Deviler @Lanosss @norbi77

0

@Kondziubarca niech lepiej policzą średnią Benzemy xd

3

@Rhaan Benzema przynajmniej im strzelał w ćwierćfinale Ligi Mistrzów xd W dodatku niedawno hat-trick przeciwko Barcelonie.

0

@Kondziubarca fajnie ale w lidze jest 3 bramki za Lewym a nie można krytykować napastnika za to że nie grają w pucharach dalej.

0

@Rhaan "Nie można krytykować napasnika, że nie grają w pucharach dalej"- oczywiście, szczególnie jeśli tym napasnikiem jest Polak Lewandowski. Suareza można było cisnąć, wyśmiewać. Różnica jest taka, że Suarez był częścią drużyny, która wygrała nam LM.

0

@AlexDark00 nie śmiałem się z Suareza ani nie obwiniałem go za to że nie szło nam w pucharach. To czy gramy w danych rozgrywkach zależy od całej drużyny.

0

@Rhaan Zależy również od napasnika, który jest częścią drużyny, i który przyszedł tu jako ktoś, kto w ciężkich meczach miał dać impuls, a nie być dodatkowym obciążeniem, bo tak jest w meczach z najsilniejszymi (Lewy sabotuje).

0

@AlexDark00 no to już nawet nie jest śmieszne… nie było meczu w tym sezonie w którym Lewy był najsłabszy na boisku. W porównaniu do naszych skrzydłowych to jest na wręcz astronomicznym poziomie. Chyba hejt Ci oczy zalał

1

@AlexDark00 Taki impuls jak Dembele z Bayernem? :D Suárez wygrał LM bo był Messi;D

0

@Rhaan Hahahaha nie było meczu w którym Lewy był najsłabszy xd Raczej meczu, w którym nie był najsłabszy przez ostatnie pół roku.

1

@AlexDark00 dobra mistrzu widzę że zamiast oglądać mecze ramble czytasz, jeszcze powiedz że Dembele to topowy skrzydłowy na świecie i mamy combo odklejenia

0

@Rhaan Jest najlepszym skrzydłowym dla nas aktualnie. Odkleiłeś to się ty broniąc swojego bożka xd

0

@AlexDark00 hahahahhahaha, Lewy 34 g/a w 38 meczach, random z la bamby: „oDkLeIlEs SiE lEwY tO cIeNiAs, TyLkO dEmBeLe „ xD ok chłopie weź zrób sobie przerwę od neta bo aż mi się śmiać chce jak czytam takie głupoty.

A Dembele w szpitalu na bank nie ma sobie równych. Póki co Raphinha robi lepsze liczby.

0

@Rhaan Gdzieś napisałem, że Lewy to cienias? Poza tym nwm kogo cytujesz (może masz urojenia), bo ja nic takiego nie napisałem. Dembele nie jest najlepszym skrzydłowym na świecie, ale w obecnej sytuacji naszego klubu jest najlepszym możliwym skrzydłowym dla nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?