La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

konto usunięte

4

Jeśli kogoś męczą objawy przeziębienia itp, to mam świetny przepis na herbatkę, która w 100 % pomaga.

- torebeczka herbatki zwykłej czarnej i jedna torebka malinowej - dobrze parzymy
- plaster pomarańczy (pomarańczki biorę w lidlu :D)
- w plasterek pomarańczy wbijamy kilka goździków
- kilka łyżeczek miodu (może być z marketu, ale jak ktoś ma miód prosto z pasieki, to będzie prawdziwy TOP, jakość niepodważalna)

3 dni temu obudziłem się z katarem i mocnym bólem gardła + stany podgorączkowe, wypiłem takie 2 miksturki dziennie i na następny dzień wszelkie objawy ustąpiły.

4

@AFA90 Czyli typowa zimowa herbatka, dodałbym imbir jeszcze ^^

konto usunięte

1

@Mario96w z imbiru zrezygnowałem, bo jak za dużo wkroiłem to za ostra była :D

2

@AFA90 Ale zajebiste właściwości ma ponoć imbir, warto chociaż trochę dać

1

@AFA90 A co w przypadku posiadania pomarańczy z Biedronki ?

konto usunięte

1

@DonCarletto oo Panie trąd, hiv i rzeżączka :D Szczerze, chodzę tylko do lidla i nawet nie wiem czy w biedrze są pomarańcze, dlatego tak napisałem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?