- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2055 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2055 Culés
1
Nie wiem czy wy lubicie różnorodność, ale król Tryton na pewno lubił. Tak wyglądają siostry małej syrenki.
https://images.gram.pl/news/embed/owhq20230425112805596umtp.jpg
Trochę zazdroszczę mu brania. Spróbował chyba wszystkich smaków oceanu.
1
@LS no nawet śmieszne tylko że analizowanie fikcyjnych światów bajek (lub fantasy) pod kątem praw rządzących naszym światem jest dość zabawne :D to tak jakbyś powiedział że przecież to niemożliwe żeby krasnoludy były wysokie i strzelały z łuków a elfy niskie i żyły pod ziemią
4
@Bykunn No dobra, ale wszyscy wiedzą o co tutaj chodzi to po co takie wymądrzanie się? Przecież on nie napisał "to niemożliwe, żeby syreny miały ogon" tylko o tej popieprzonej poprawności politycznej
1
@konrad1661 no ale to jest bajka dla dzieci... Zajebiście że pokazuje że nie wszyscy na świecie są białymi chrześcijanami. Ja rozumiem że są teraz przegięcia z gender fluid itd ale pokazywanie innych ras czy wyznań jest mega spoko. My w latach 90 nie mieliśmy takiej różnorodności w kinie i tv
Potem dzieci z Przebieździan jechały do Warszawy i robiły wielkie oczy na czarnoskórego
3
@Bykunn pokazywanie różnorodności jest spoko ale zmienianie koloru skóry postaci, które już zostały wymyślone lata temu i wyglądają w określony sposób jest słabe. Niech sobie wymyślą nową syrenkę, która jest czarna i tyle.
1
@clyde to trochę tak jakbyś powiedziała że nie można remixować starych piosenek bo trzeba wymyślać nowe. No spoko ale ja się akurat nie zgadzam ;)