- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
9
Inflacja i inflacją, ceny cenami, ale to jak jakość produktów się pogorszyła to jest straszne. Płacimy więcej, a dostajemy mniej i gorsze. Każdy kombinuje, dymają nas bez mydła
0
@mrboom Ja tam nie czuje różnicy prawdę mówiąc, może dlatego że nie jadam śmieciowego gówna
0
@mrboom ma wejść albo juz weszła w ue usrawa która ma zwiększyć czas życia produktu.
15
@Medium ty pijesz Tyskie chłopie xD
10
@Rust_Cohle Wyobrazilem sobie Mediuma jedzacego kawior, stek z angusa z szafranem i popijajacy to letnim tyskim.
6
@Medium taa, a jak ktoś zadał pytanie co byście kupili za30 zł, to napisałeś 4pak i fajki
@Borneo i co to ma na celu?
Ja np dzisiaj zauważyłem, bo żona kupuje syrop rozrabiany Herbapol, to i tak ten lepszy niby, do tej pory było ok, dzisiaj patrzymy, rzadszy ten syrop, kolor też dużo jaśniejszy.
Dużo produktów jest droższych, a są np. mniejsze opakowania.
Albo jakieś kebsy, mniejsze bułki itp.
2
@mrboom hahahaha
1
@Rust_Cohle apropo tyskiego i przechodzenia na Ty
https://zapodaj.net/dfb2c04298131.jpg.html
0
@Rust_Cohle Nie pogorszyło się :) Zawsze bylo sikami
@mrboom Haha, ale nie zawsze pisze poważnie xD
@JimMorrisonFCB nigdy kawioru nie jadłem, podobno przereklamowany
1
@mrboom tu chodzi o elektroniki czas produktów się skraca ale i jakisć się skraca.Np kuiłem w sieci na raty tel.Spłaciłem go i po 2 latach poziom baterii gwatłownie spada i jest to wymuszenie do kupna kolejnego tel to samo sxybka pęka itp.akurat kończy sie gwarancja. Chidzi o ti aby te produktu oracowały dłużej.Tak samo jakość samochodów też spadła