- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
1
Rękę daje sobie uciąć, że gdyby Xavi był z zewnątrz i Busquetsa znał od dwóch lat, to Hiszpan kontraktu by nie przedłużył, bo trener wysłałby sygnał do zarządu, że już tego gościa nie potrzebuje. A tak Xaviemu głupio powiedzieć staremu kumplowi prosto w twarz, że sorry, ale twój czas już minął, nie będę z ciebie więcej korzystać. Dobrze, że Pique sam dał sobie już spokój z graniem, bo inaczej Xavi nigdy by go nie pożegnał.
Guardiola np na dzień dobry pożegnał się z Ronaldinho, a gdyby na jego miejscu był Xavi, to nie ma mowy o czymś takim i Brazylijczyk grałby pewnie jeszcze z 2-3 lata w Katalonii, notując ciągły regres
3
@Poro6niec A potem jakby się okazało, że musisz dać rękę by Ci ktoś ją uciął to ło matko, już widzę ten lament :D "nieeee, ja tylko sobie tak pisałem na głupim forum, jestem młody potrzebuję dwóch rąk! zostawcie moją rękeee chlip chlip" :D
1
@Poro6niec Oczywiście!
W pewien sposób zarządzasz klubem wartym miliardy ojro, którego marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Każdy mecz to gra o kolejne miliony ojro oraz kibiców, którzy są głodni zwycięstwa. Musisz sprostać wymaganiom zarządu, kibiców oraz piłkarzy. Ale nie wyrzucisz z klubu swojego kolegi, bo GŁUPIO POWIEDZIEĆ mu, że jest za słaby xDD
Busquets jako zmiennik na słabsze kluby to według mnie idealne rozwiązanie.
3
@Poro6niec przecież Xavi nie ma problemu z odstawieniem Amigosow, przykład Alby to pokazuje. Widocznie cis jest z tą pozycją albo opcjami na rynku że lepiej zostawić Busiego niż nie mieć nikogo na tą pozycję
3
@Poro6niec Jasne. I dlatego odstawił Pique i Albę na boczny tor. Xavi sentymenty raczej odstawia na bok i nie sądzę aby w sprawie Busquetsa było inaczej.
0
@Jakchcesz no widzisz, a ja tu widzę brata i kumpli w sztabie, oraz starych kumpli z drużyny grających za zasługi, Busquets przy najmniejszym pressingu, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, zaczął podawać pod nogi rywala, sam praktycznie nie biega i bazuje na mądrym przesuwaniu i swoim doświadczeniu