La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

8

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/4wZuUJT81orryNfKSYLeuEWU9GtoO1tx.jpg

No ale jak za dzieciaka rodzice/dziadkowie robią krzywdę dziecku pozwalając im być grubasami... Wciskają żarcie na siłę i się cieszą "o jak mój słodki Alanek ładnie je, jeszcze dwa klopsiki kochanie", w sklepach kupują słodycze jakie chcą, a potem wielkie zdziwienie, że ich dziecko wygląda jakby zezarlo wszystkich w klasie, bo ma tak rozepchany żołądek od małego

1

@Medium Kiedys nazwalem kolege z klasy "baleron", dostalem za to uwage, ale powiedzialem prawde

1

@zodiak_10 Haha, już nauczycielki były przesiąknięte poprawnością, u nas ktoś był gruby to się mówiło gruby i szedł na bramkę xD

5

@Medium Poprawnością? Chyba nigdy nie rozmawiałeś z osobą, którą tak inni obrażają. Jakbyś porozmawiał, to wiedziałbyś jakie to zniszczenie powoduje w głowie dzieciaka. Szczególnie u dziewczyn.

Poza tym, nauka kultury osobistej, to nie poprawność. To przyzwolenie społeczne na prymitywne zachowania wobec innych jest tragiczne.

7

@Comentateiro Może zamiast skupiać się na nauce kultury osobistej. Skupmy się na nauce zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia, dbania o Siebie, Swoją kondycję fizyczną. Sport i ruch. Wszystko to daje nam duże plusy w codziennym życiu.

2

@Comentateiro No u nas chłop był gruby, przeszkadzało mu to, bo rodzice go zaniedbali do takiego stanu i przeszedł operację, bo wiedział że to złe, ale lepiej akceptować i mówić, że to w porządku jest git

1

@Medium Nie o tym mówię. Czym innym zdrowie, a czym innym kultura. Obrażanie strasznie piętnuje, i trzeba takie zachowania tępić. Podobnie nie ma co utwierdzać w przekonaniu, że otyłość jest ok - bo to bardzo szkodliwe, również.

3

@Comentateiro bardzo mądry komentarz. Niektórzy jak widać po komentarzach twierdzą że nazywanie innych grubasami pomoże im bo to promowanie zdrowego trybu życia i brak przyzwolenia na otyłość

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?