La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

1

@fart Nieszczęście jednych jest szczęściem dla innych. Embiid najprawdopodobniej nie wystąpi w pierwszym, a najpewniej i kolejnym meczu play-offs z Bostonem.
Kontuzja jest niepokojąca, a nic nie wskazuje na to, że po ewentualnym powrocie Joel będzie sprawny w 100%.

Czyli mamy powtórkę z poprzednich sezonów. Embiid jest w play-offach pobijany, nadszarpnięty zdrowotnie albo kontuzjowany. Może to nie jest tak poważny przypadek jak Kawhi Leanrda czy Paula Georga, ale on ma notoryczną niedyspozycję gdy zespół potrzebuje go najbardziej.

Zatem może się okazać, że po niespodziewanie wymagającej serii z Atlantą, mecze z Phila okażą się nadspodziewanie łatwe. Bez Embiida, trudno wyobrazić sobie większe emocje.

2

@Comentateiro trzeba skończyć z gadką że Embiid potrzebuje partnerów do pierścienia i skończyć wymieniać 76 jako faworytów. Embiid nigdy nie jest zdrowy wtedy kiedy trzeba.

1

@Comentateiro @FCB24 Tak już wczoraj o tym czytałem. I powiem więcej podobno zaznaczam "podobno" mówi się o 4-6 tygodniach przerwy bo ból w prawym kolanie jest dość duży. A to oznaczać może koniec PO dla Embiida. Zobaczymy co się wydarzy i tak jak słusznie napisałeś "Nieszczęście jednych jest szczęściem dla innych".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?