La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

1

Benzema dostaje odpoczynek na finał pucharu Hiszpanii i na mecz z Man.City. Nie doskoczy do Lewego w klasyfikacji strzelców. Lewandowski ma dziś szansę odskoczyć od Francuza na kilka bramek.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos w tych meczach będzie oszczędzał się na Getafe. Rywale walczący o spadek to jego ulubieni rywale

0

@MesQueUnClub96
Jeśli chodzi o Benzema to jego ulubieni rywale to Barca i Billbao xD

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Dokładnie, w lidze strzelił im po całej 1 bramce.

0

@AmigoBlancos Nic mu te oszczędzanie na City nie pomoże :)

4

@MesQueUnClub96 Dlatego w tamtym sezonie w fazie pucharowej łącznie strzelił 9 bramek przeciwko Chelsea PSG i City, nowy dzień, ten sam poziom kompromitacji z Twojej strony

konto usunięte

0

@Medium Z czego 90% to wrzuty, karne i szczęśliwe rykoszety

1

@AmigoBlancos Ja myślałem, że Valbuena jest jego ulubionym rywalem

konto usunięte

11

@MesQueUnClub96 Wszyscy napastnicy na fuksie strzelają, tylko Lewy ma kunszt

4

@MesQueUnClub96 Tak właśnie wyglądały bramki Lewego przez całą karierę
@P33ck Lewy wali z 30 metrów po oknach jak Payet

2

@MesQueUnClub96 Dodi, nie moge xd

konto usunięte

2

@Medium Jak ty może 10 meczów Lewego przed przejściem do Barcelony obejrzałeś to o czym my mówimy
@P33ck nie mówię o tym, po prostu propaganda madrycka tworzy rywalizację której nie ma

PS. jakby co to wy zaczęliście mówić o Lewym :)

0

@AmigoBlancos to było jasne, że będzie odpoczywać - Lewy spokojnie może powiększyć dorobek. Szczególnie, że bardzo komfortowa sytuacja, że teraz mamy mecz z Osasuną - która też ma w głowie finał CdR. W lidze ich sytuacja jest absolutnie komfortowa - ani nie grozi spadek, a o puchary też nie będzie łatwo.

0

@MesQueUnClub96 jakby nie patrzeć sezon temu Lewy i Benzema walczyli o króla strzelców w LM i ostatecznie to Francuz był tym lepszym.

Teraz mamy rywalizację w Pichichi (choć trzeba przyznać, ze dobrze to się dla Roberta układa, że Benz jednak sporo mniej pograł), ale też w bezpośrednich starciach w lidze. Rywalizacja jak najbardziej jest.

0

@MesQueUnClub96 Widziałem praktycznie wszystkie jego gole na YT xD

0

@MesQueUnClub96
Ok to ile Lewandowski strzelił Realowi w La Liga? (⁠⌐⁠■⁠-⁠■⁠)

0

@Medium
Specjalnie pomija puchar Króla gdzie zapakował Barcy hattricka. Bo nie pasuje do narracji xD

1

@Medium @AmigoBlancos I on i Wy odklejeni. Przez to, że Arsenal tak zawala ligę?





« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?