- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
1
Benzema dostaje odpoczynek na finał pucharu Hiszpanii i na mecz z Man.City. Nie doskoczy do Lewego w klasyfikacji strzelców. Lewandowski ma dziś szansę odskoczyć od Francuza na kilka bramek.
0
@AmigoBlancos w tych meczach będzie oszczędzał się na Getafe. Rywale walczący o spadek to jego ulubieni rywale
0
@MesQueUnClub96
Jeśli chodzi o Benzema to jego ulubieni rywale to Barca i Billbao xD
0
@AmigoBlancos Dokładnie, w lidze strzelił im po całej 1 bramce.
0
@AmigoBlancos Nic mu te oszczędzanie na City nie pomoże :)
4
@MesQueUnClub96 Dlatego w tamtym sezonie w fazie pucharowej łącznie strzelił 9 bramek przeciwko Chelsea PSG i City, nowy dzień, ten sam poziom kompromitacji z Twojej strony
0
@Medium Z czego 90% to wrzuty, karne i szczęśliwe rykoszety
1
@AmigoBlancos Ja myślałem, że Valbuena jest jego ulubionym rywalem
11
@MesQueUnClub96 Wszyscy napastnicy na fuksie strzelają, tylko Lewy ma kunszt
4
@MesQueUnClub96 Tak właśnie wyglądały bramki Lewego przez całą karierę
@P33ck Lewy wali z 30 metrów po oknach jak Payet
2
@MesQueUnClub96 Dodi, nie moge xd
2
@Medium Jak ty może 10 meczów Lewego przed przejściem do Barcelony obejrzałeś to o czym my mówimy
@P33ck nie mówię o tym, po prostu propaganda madrycka tworzy rywalizację której nie ma
PS. jakby co to wy zaczęliście mówić o Lewym :)
0
@AmigoBlancos to było jasne, że będzie odpoczywać - Lewy spokojnie może powiększyć dorobek. Szczególnie, że bardzo komfortowa sytuacja, że teraz mamy mecz z Osasuną - która też ma w głowie finał CdR. W lidze ich sytuacja jest absolutnie komfortowa - ani nie grozi spadek, a o puchary też nie będzie łatwo.
0
@MesQueUnClub96 jakby nie patrzeć sezon temu Lewy i Benzema walczyli o króla strzelców w LM i ostatecznie to Francuz był tym lepszym.
Teraz mamy rywalizację w Pichichi (choć trzeba przyznać, ze dobrze to się dla Roberta układa, że Benz jednak sporo mniej pograł), ale też w bezpośrednich starciach w lidze. Rywalizacja jak najbardziej jest.
0
@MesQueUnClub96 Widziałem praktycznie wszystkie jego gole na YT xD
0
@MesQueUnClub96
Ok to ile Lewandowski strzelił Realowi w La Liga? (⌐■-■)
0
@Medium
Specjalnie pomija puchar Króla gdzie zapakował Barcy hattricka. Bo nie pasuje do narracji xD
1
@Medium @AmigoBlancos I on i Wy odklejeni. Przez to, że Arsenal tak zawala ligę?