La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Czy waszym zdaniem Lewandowski powinien się znaleźć w najlepszej 11 La Liga 2022/2023 ?

5

@Pawel13sz Jeżeli nikt na 9 nie zrobi lepszych liczb to nie widzę innego kandydata.

konto usunięte

4

@Pawel13sz Mistrzostwo + prawdopodobnie Pichichi, więc tak

2

@Pawel13sz a kto inny na "9" na ten moment?

Lewy wygrywa Mistrzostwo i dokłada Pichichi. Do tego też jak na razie bez żadnego gola z karnego (z czego sam miał tylko 1 próbę tutaj), więc to tym bardziej bardzo dobry wynik strzelecki.

Baa, co więcej Lewy na ten moment też jest liderem w kanadyjce. Ma 25 pkt, za nim Griezmann 23.

1

@mekston A nie uważasz, że oczekiwania były większe co do Lewego ? Bo, np. Suarez gdzie w swoich 2 ostatnich sezonach słabiej grał i był tu krytykowany to miał i tak w lidze w 18/19 21 goli i 19/20 16 goli ?

2

@Pawel13sz myślałem, że wątek jest o tym kto był najlepszą 9 w lidze i kto powinien być w top11, a tutaj taka zmiana tematu ;)

Co do oczekiwań może były - to już pewnie różne osoby mogły mieć je inaczej ustawione. Faktem jest, że w pierwszej części sezonu Lewy był świetny - robił swoje, był skuteczny, dokładał coś ekstra jak w meczach z Majorką czy Villarreal i to dało nam ważne punkty w walce o tytuł.

Drugą część sezonu zaliczył duży zjazd, ale pojedyncze trafienia dokłada, więc biorąc pod uwagę całość to jak pisałem kogo innego wsadzić do drużyny La Ligi za sezon 22/23 na "9"?

0

@mekston A jakby Benzema strzelił teraz 2 hattricki to kogo dałbyś ?

2

@Pawel13sz jest jeszcze 6 kolejek - oceniamy na teraz. Pytanie co w tym czasie Lewy zrobi.

Warto jeszcze odnotować, że w bezpośrednich starciach Barcy i Realu jest remis w lidze. Benz strzelił gola w 1 starciu, Lewy miał asystę, ale też w drugim starciu Lewy chociaż nie strzelił to był można powiedzieć architektem gola dającego wygraną (tego w liczbach G/A nie znajdziemy). Tak samo, że liga już się rozstrzygnęła. Oczywiście Real wciąż walczy o utrzymanie 2 miejsca, ale jednak efekt obecnych spotkań w kontekście sytuacji w lidze też pewien wymiar ma w tej ocenie.

Nie ma co gdybać - na ten moment Lewy, ale możesz zapytać mnie na koniec sezonu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?