La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

4

No dobra, to jeszcze pięknie grające City bzyka Real w LM i mamy BARRDZO DOBRY kibicowsko sezon z mistrzostwem Hiszpanii mimo problemów kadrowo-instytucjonalno-finansowo-wizerunkowych, mistrzostwo świata Leo Messiego i prawdopodobny jego powrót z kontynuacją w przyszłym sezonie. Jeśli tak to się wszystko zakończy to będę mega szczęśliwy.

2

@macio_944 i Polskę w 1/8 MŚ

1

@Kgorecki2500 No tak, to też osiągnięcie :)

2

@macio_944 To prawda, ocena tego sezonu też w sporej mierze zależy od tego co zrobi Real w LM...

1

@macio_944 jeszcze Napoli z mistrzem i Pep tak samo

1

@macio_944 LM City=Duza szansa dla Haalanda na ZP

0

@Encore No tak 50/50. MŚ Messiego jest ogromnym strzałem marketingowym. Myślę, że znowu Leo wygra, ale różnica w głosach będzie minimalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?