La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

40

Kocham podwójne standardy naszych kochanych dziennikarzy:
1) Real się wywala bez swoich 3 podstawowych zawodników: co 5 minut przypominanie, że nie gra Vinicius i Benzema.
2)Barcelona ogrywająca Real na Bernabeu bez podstawowych zawodników - jak tak można grać?
Następna sytuacja:
1) Barcelona stworzyła sobie xG 3.7 w meczu z Osasuną i strzeliła bramkę pod koniec meczu: kolejne wymęczone zwycięstwo, tak tej drużynie nie wypada grać
2) Real przegrywający z City przez 178 minut dwumeczu w zeszłym sezonie i strzelenie bramek w końcówce: to jest ten mental, Real stworzony do grania w środy.

Nie ma trudniejszego klubu do trenowania i zarządzana, a zwłaszcza w obecnie sytuacji niż Barcelona.


4

@insp1re Też zauważam, że jak Real gra to może grać padlinę najgorszą a jest wychwalany i komentatorzy się rozpływają, przegrywają 4-2 w 90 minucie a komentatorzy dalej chwalą Real, że on jest zdolny do wszystkiego i może to odrobić.
Barcelona gra, dominuje, wali na tą bramkę ale nie wpada, rywale jeden strzał oddają przez cały mecz, a komentatorzy znudzonym tonem, że ten piłkarz ma problem z tym, ten z tamtym, temu nie wychodzi od 10 spotkań to a temu tamto. O, bramka Alby, czyli proszę bardzo, Barcelona kolejny mecz kończy w słabym stylu 1-0.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?