La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

1

Ja nie rozumiem, większość ekspertów z rambli już wie, że Amrabat nie wypali i to będzie strata pieniędzy, a ten sztab szkoleniowy, który ma zero pojęcia się na Niego uparł. Brak słów.

1

@kuz rozumiem, że ironia?

3

@kuz sztab szkoleniowy niech coś pokaże że potrafi zrobić z obecną kadrą, a nie że piłkarze kopia gorzej niż w ekstraklasie

0

@kuz Nie uczą się na błędach. Był Paulinho, zgasił ich. Potem Vidal, później Aubameyang (przy nim to nawet ja byłem sceptycznie nastawiony).

4

@AlexDark00 Tylko, ze Aubameyang to na koniec grał słabo, zreszta niebez powodu nie gra.

konto usunięte

1

@Bagsik88 Nie gra bo Chelsea klub mem który ma w kadrze 40 zawodników

0

@kuz Ten sam sztab, który uważa, że obecność w tej kadrze takich szkodników jak Alonso czy Roberto jest dobra?

1

@Emhyr Auba miał parę dobrych meczów w Barcy, a później grał jak pokraka i taki już poszedł do Chelsea - z forma z Arsenalu xd

0

@KlonaZepan parę xd gość w 24 meczach w pierwszym sezonie miał 13 bramek i asystę xd

konto usunięte

1

@ShawnC nabite w 1 miesiąc po czym przez dwa następne kopał się po czole

0

@Bagsik88 Czyli jak Lewandowski tylko o 50 mln tańszy, rok młodszy i z 3-4 razy niższą pensją. A no i Auba pod koniec, a lewy od listopada odcina kupony.

1

@MesQueUnClub96 a kto się nie kopał po czole?

1

@Emhyr No tak, wolą posadzić na ławce gracza, który jest w formie i dobry.

1

@AlexDark00 Nie kłam na temat Lewandowskiego.....w styczniu SPH miał bardzo dobre, z Realem dobry i ostatnie 3 mecze jak wrócił Pedri miał niezłe(ostatni dobry, nawet prasa Hiszpańska, która go krytykowała doceniła). Jest liderem strzelców w lidze z taką formą, do tego marketingowo. Ogólnie strzelił więcej i asystował, ale tego hejterze nie napiszesz.

0

@Bagsik88 Nie kłamać? Kopie się po czole od MŚ. Docenili go za jedno podanie w ostatnim meczu, bo poza nim zagrał znów dno?

1

@AlexDark00 Kłamiesz bo miał udział w 4 na 5 bramek w SPH w styczniu. Mecz z Realem w marcu. Ja wiem, że nie oglądasz... to nie było jedno podanie.

0

@Bagsik88 Mecz z Realem gdzie podał na 5 metrów i patelnie strzelił xd

1

@AlexDark00 Napisał user co nie ogląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?