La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

0

Proszę o pomoc bo akurat na tym też się nie znam. Potrzebuję kamerki do samochodu. Kilka razy już ktoś uderzył w samochód. Coś takiego znalazłem ale możecie podpowiedzieć.
https://allegro.pl/oferta/wideorejestrator-samochodowy-fullhd-kamera-cofania-13466396109

1

@Ogorinho1974 Polecam ten model: https://www.mio.com/pl_pl/mivue-792-wifi-pro Ten co masz w linku to gówno.

Koniecznie bierz z WiFi bo łatwiej przerzucać pliki na telefon jak potrzebujesz od razu filmu.

1

@Ogorinho1974 W tej cenie nie kupisz choćby średniej jakości zestawu. Nawet nie widzę filmów testowych tego modelu na YT.
Słabe kamery będą bardzo marnie nagrywać w szarówce lub w nocy, to jest podstawowa różnica. Lepsze to niż nic, jednak jeśli kupujesz coś na długie lata, to lepiej zainwestować w coś, co ma ręce i nogi.
Na kamery poniżej 300zł nawet bym nie patrzył.
Nie zaproponuję ci nic, bo chwilowo zarzuciłem pomysł zakupu i nie pamiętam, co tam wybrałem.
Ale wierz mi, kamery są bardzo różnej jakości, a te najtańsze, to zawsze marna jakość obrazu.

1

@IronSanHybrid Przesuń kropkę z końca zdania/linku.

1

@Dari0G Zrobione :D

1

@IronSanHybrid Znajdź sobie coś z 70mai od Xiaomi. Mamy w rodzinie 3 takie kamerki i jakość znakomita.

0

@MesQueUnClub_87 Ja mam tę powyżej i jestem mega zadowolony. Jakość nagrań bdb, szczególnie w nocy co najważniejsze. Do tego WIFi czyli szybka komunikacja z telefonem w razie w.

0

@IronSanHybrid Ta moja też ma wifi, a co najważniejsze nie ma wyświetlacza tylko wszystko odbywa się z pomocą smartfona i menu PL

0

@MesQueUnClub_87 No mi zależało na wyświetlaczu, bo zdarza się czasem nie wziąć telefonu, a jest potrzeba odtworzenia wideo na szybko i wtedy lipa.

0

@IronSanHybrid Jak masz w aucie radio z systemem Android to wpinasz kartę w adapterze USB i też odtworzysz ;) Teraz przy obecnej technologii to jest kilka sposobów :)

1

@MesQueUnClub_87 No, ale to trza się bawić w wyjmowanie karty, adaptery, trzeba mieć jeszcze takie radio etc. Tak to w razie w jest wyświetlacz :D No i dodatkowo daje mi info o fotoradarach i wyświetla odległość do nich :D

1

@IronSanHybrid A to jest akurat dobre bo ostatnio na 5km odcinku z pracy do domu namierzyły mnie pieski i było 400zł + 7 punktów.

1

@MesQueUnClub_87 Yanosika polecam :D

1

@IronSanHybrid Pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem aplikację na telefon xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?