- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
0
https://www.futbin.com/23/squad/4388367
Jak wam sie podoba Barca w ustawieniu 1352 z Messim?
Uważam, że Raphinha mógłby progresować będąc ustawionym głębiej.
0
@szymon6847 Że Raphinha mimo Messiego, to dalej będzie grał gówno. Dembele lepiej w tym siądzie. A i Kounde bliżej prawej.
0
@Rewolucja123 Dembele to siądzie ale w szpitalu :P
0
@Rewolucja123 Na Dembele ciężko polegać i tak musi być ktoś do rotacji.
0
@Explode Mimo wszystko szeroko grający piłkarz, który potrafi wygrywać pojedynki lepiej pasuje do takiej koncepcji od piłkarza, który potrzebuje wsparcia od bocznego obrońcy, a także kolegów wykonujących specyficzny ruch, aby ułatwić mu wygranie pojedynku, inaczej to się kończyć może bardzo często stratą. Dembele, aż tak nie odstaje w kreacji od Raphinhi, bo pokazywał to nie raz, że ma świetną wizję i widzi dużo, ale do tego potrafi grać 1v1, 1v2, wie jak się poruszać i jest naturalnym skrzydłowym. W takim zestawieniu, zwłaszcza gdy masz Messiego po swojej stronie, to ktoś od rozciągania gry musi być, bo po lewej już masz bocznego obrońcę, który robi za wahadłowego i podobnie do Dembele, potrafi grać 1v1, ale tylko 1v1.
@szymon6847 To już lepiej mieć bocznego obrońce na wahadle, od prawego pomocnika według mnie.
0
@Rewolucja123 No ale kogo, Kounde?
U nas tak naprawde niema prawego obrońcy a jak ma być Messi to musi być ktoś ofensywny po prawej stronie bo Messi i tak będzie grał gdzie chce przez co brakowałoby symetrii, lewego napastnika też brakuje więc tam i tak Balde musiałby śmigać sam.
Nie umniejszam nic Dembele ale on może być jedynie zawodnikiem do rotacji przez co Barcelonie brakuje skrzydeł i nic sie nie zanosi, żeby w przyszłym sezonie sie to zmieniło, może kiedyś Lamine tam zagra.
0
@szymon6847 Dembele to jest potencjał na podstawę, ma potencjał na bycie jednym z najlepszych, ale zajeżdżanie go i wcześniejsza jego sama niedbałość o siebie doprowadziła go do takiej opinii o nim, jaką teraz mamy. Zawsze w niego wierzyłem, ale z czasem traciłem chęć do posiadania go ze względu na kontuzje. Teraz się z tym ogarnął od przyjścia Koemana i ta aktualna kontuzja wyszła z zajechania go według mnie. Jestem zdania, że można liczyć na niego już w kontekście budowania kadry.
0
@Rewolucja123 tylko że jak zawodnik który leczy kontuzję połowę sezonu może być bardziej użyteczny jak go wystawić nawet nie będziesz mógł?