La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

0

Real ostatni swój Puchar Króla zdobyli także za Carlo bo w 2014r czyli 9 lat temu xD

W 2011 zdobywając PK mieli wtedy nawet 18 letnia przerwę bodajże, nie idą im te rozgrywki

0

@Herato Co ciekawe, oba te puchary wygrali... z Barceloną.

3

@Kettger o tak, główka Ronaldo i rajd Bale, pamietam jak dziś

0

@Herato Finał PK w 2011 to było najlepsze piłkarsko El Classico,jakie ogladałem.Wyrównane,piękne akcje z jednej i z drugiej strony.

0

@Cataloniec94 i zrzucenie pucharu przez ramosa pod autobus xd

konto usunięte

0

@Herato Ramos, puchar, koła autokaru.

1

@Herato Czy Real przegrał jakiś finał od ostatnich 10 lat? Chyba nie, dziś nie wiem czy na spokojnie ale na bank podniosą puchar.

0

@tbas Finał Superpucharu Hiszpanii z nami...

konto usunięte

0

@tbas Finał Pucharu Hiszpanii z Atletico na SB, ale nie pamiętam roku.
2013 rok.

0

@tbas z Atletico w SPE, też finał SPH w tym roku z nami :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?