La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

konto usunięte

2

Dzisiaj Villarreal zrobił świetną robotę i to bez GIO w składzie. Lo Celso wszedł w 65 minucie za Chukwueze. Bardzo aktywny, strzelił bramkę, ale był spalony. Miał przez ten czas dwa podania otwierające drogę do bramki + odebrał piłkę Muniainowi w środku pola i sprintem wbiegł między dwóch stoperów, wystawił piłkę Moreno, ale podania było troszkę za lekkie. Mógł, to kończyć sam. Sociedad po raz kolejny podłącza ich do tlenu. Dzisiejszy remis Sociedad sprawia, że Villarreal znowu traci do nich tylko 5 punktów.

@mekston

1

@AFA90 fajnie by bylo znow zobaczyc Villareal w LM

konto usunięte

0

@Barcaa12 Farmer zdecydowanie ma pomysł na zespół. Ogólnie, to dziwnie zachowali się w poprzednim meczu na Mestalla. Gdy Valencia wyrównała, to Villarreal...... grał na czas i już w ogóle nie próbował zaatakować.... Wyglądało, to tak, jakby Setienowi LE starczyło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?