La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

0

Myślicie, że jeśli Guardiola wygra LM to po zakończeniu kontraktu odejdzie z City? No bo co go tam będzie jeszcze trzymać? Chyba tylko kasa. Miałby już tam na koncie wszystko co było do zdobycia i wiele pobitych rekordów. A myślę, że to ambitny trener i będzie szukał nowych wyzwań. Ja na jego miejscu poszedłbym do Włoch. Chętnie bym zobaczył jak by tam sobie poradził.

0

@Pawlak1992 Pep do Milanu, spełnienie marzeń :)

0

@Pawlak1992 Jak odejdzie z City to tylko żeby być selekcjonerem. Poza tym mówił że chciałby na koniec poprowadzić jeszcze sekcję młodzieżową w La Masii bodajże.

0

@Unikatowy Mógłby Juventus przejąć. Pewnie wielu by powiedziało, że idzie na łatwiznę i wziął sobie czołowy klub. Ale ja się z tym nie zgodzę. Bo czy Juventus należy do czołówki? Nie wygrali LM od bardzo dawna, a w tym roku nawet z grupy nie wyszli. Gdyby Guardiola wygrał z nimi Ligę Mistrzów, to byłby to ogromny sukces.

0

@Unikatowy Do Milanu to Klopp idealnie pasuje.

0

@Pawlak1992 Nie zgodzi się na Juve, które prawdopodobnie od nowego sezonu zacznie od minis kilkunastu pkt w tabeli.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ale on ma kontrakt z City do 2025 roku, więc nie przejmowałby ich już od następnego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?