La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

3

Valladolid ma 3 mecze z bezpośrednimi rywalami do utrzymania a pomiędzy nimi, we wtorek, grają z nami. Ciekawe jak podejdą do tego meczu. Czy będą się spinać na wyrywanie nam punktu/-ów na CN czy odpuszczą i skupią się na tych trzech meczach.

Swoją drogą walka o utrzymanie może być mega ciekawa do końca sezonu. Może się tak ułożyć że będą bezpośrednie starcia o utrzymanie:
Espanyol - Almeria
Valladolid - Getafe
Z tego towarzystwa oczywiście najlepiej jakby zlecieli Espanyol i Getafe

Ciekawe zapowiada się też walka o 2 lokatę. Real gra z Valencia, Rayo, Sevilla i Bilbao. Atletico gra z Osasuną, Espanyolem, Sociedad i Villarrealem. Też możliwe że będą do końca walczyć o tytuł tego kto nam bardziej czyści buty ;)

1

@Azi
Powinni się skupić na 3 punktach z nami. Będą rotacje to będziemy do pyknięcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?