La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

1

Trochę nie rozumiem skąd to ciśnienie na zakup prawego obrońcy. Albo inaczej, skąd to ciśnienie żeby wydać duże pieniądze np. na Foytha. Przecież naturalnie podstawowym prawym obrońcą w przyszłym sezonie będzie Kounde, prawda? Francuz jest zbyt dobrym piłkarzem, by być rezerwowym, a w środku obrony jest Araujo i Christensen,, dodatkowo Inigo Martinez, który też będzie miał ciężko o minuty. Rozumiem rotacje itd, ale dla mnie idealnym kandydatem jest Arnau Martinez. Koszt, pewnie kilkanaście mln, młody, zdolny, i chyba prędzej niż Cancelo pogodziłby się z byciem zmiennikiem dla Kounde. Dziwna ta sytuacja u nas na prawej obronie, jeszcze ten transfer Inigo do środka. Chyba że Kounde opuści Barcelone, by móc wrócić naturalnie na środek defensywy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?