La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

2

Ja osobiście daje Xaviemu następny rok na rozwinięcie zespołu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli dalej będzie w takim stylu to można zastanowić się nad rozstaniem.

1

@Szmulek chłop zdobywa dwa puchary a i tak się zajdzie ktoś kto narzeka. Niesamowite.

0

@tomcias10 no dlatego ja mu daje szansę na rozwój bo widziałem dużo komentarzy Xaviout xD

1

@tomcias10 Chłop zdobył ligę, za co należą mu się brawa, ale w tym roku cała liga prezentuje żenująco niski poziom, zdobył też Superpuchar, wszystko fajnie, ale nie zapominajmy jak wyglądały mecze Barcy w tym sezonie i jak często przyprawiały o ból oczu oraz rozgrywane były w iście tragicznym stylu, a to na styl w Barcy głównie kładzie się nacisk. Do tego warto wspomnieć, że oprócz dwóch pucharów, odpadł z LM na etapie fazy grupowej, co jest żenującym wynikiem jak na potencjał klubu, do tego odpadnięcie z LE co również jest sporą skazą. Dałbym mu jeszcze czas, ale obecny sezon oceniłbym 50/50

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?