La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

czyli póki co:
- Gundogan może zostać w City
- Kimmich nie chce odchodzić z Bayernu

Będzie wesoło.

0

@Magicc89PL Zubimendi będzie za drogi jak na skale talentu i zostaniemy opcja Neves albo Amrabat…

0

@Magicc89PL
Czyli jednego podstarzałego z bardzo wysokim kontraktem mniej i nie wydajemy fury siana na DMa słabszego od tego, którego już mamy w drużynie. Byłoby idealnie..

4

@4Fabregas4 kto jesy niby słabszy? XDDDDD

0

@Janas11224
Zdecydowanie De Jong>Kimmich
Niemca na prawą obronę co najwyżej można być ściągnąć

0

@4Fabregas4 to niezła odklejka. De Jong świetny piłkarz ale może buty wiązać Kimmichowi

0

@Janas11224
No cóż, mogę tylko potwierdzić, niezłą masz odklejkę ;)

0

@4Fabregas4
De Jong lepszy od Kimmicha - chyba dzisiaj nic zabawniejszego nie usłyszymy.
Niech ten de Jong zagra więcej niż pół roku na nieco wyższym poziomie niż przyzwoity (póki co to nawet do formy z Ajaxu mu daleko). Chwilkę pograł lepiej i znowu się zaczyna lansowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?