La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

konto usunięte

3

Rasizm jest zły.
Ale te cyrki Viniciusa są żałujące. To robienie z siebie ofiary każdego dnia i wywieranie na sędziach presji, ze danie mu kartki w meczu oznacza rasizm. Tak wg mnie on do tego podchodzi. W meczu będzie robił z siebie płaczka i dyskutanta ale przecież jest czarny wiec nie można go karać.

0

@patryk1995991 Sytuacji nie widziałeś widocznie, skoro twierdzisz, że danie mu kartki to rasizm. To są dwie osobne kwestie.

0

@patryk1995991 Typowy brazol który chcę wywierać presję na tępych hiszpańskich arbitrach.Obawiam się że łypa swoim prowokowaniem może liczyć na częste takie akcje.

0

@patryk1995991 Więcej krzyczy niż gra.

konto usunięte

0

@Tridente2015 chyba się nie zrozumieliśmy. Chodzi mi ogólnie o kwestie z tymi kartkami a nie w jednym konkretnym spotkaniu. Wg Vinicius odbiera karanie go kartkami jako akt rasizmu

0

@patryk1995991 Niekoniecznie, ja widzę to jako bardziej to, że uważa się za tego, którego często się fauluje i, se tamci Kartek nie mają. Po reakcji Viniciusa nie widziałem, by ta czerwonąa kartka miała bezpośrednio związek z zachowaniem tego kibica. Raczej ta sytuacja z przepychanką piłkarzy tak go rozwścieczyła w tamtym momencie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?