La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

48

wielka rzecz


19

@abram3k zasłużył, ale jestem zaskoczony. Myślałem, że nie dadzą mu finału, bo sędziował półfinał.

1

@abram3k Można śmiało powiedzieć, że w tej chwili Marciniak jest najlepszym sędzią na świecie. Dostał finał mundialu, a teraz finał LM. Zdarzają mu się czasem błędy, szczególnie z VARem, ale widać, że to jemu najbardziej ufają w tej chwili.

0

@Derean bo z varem to jest zamieszanie często nie z jego winy. Tylko, że ludzie nie wiedzą jak i kiedy używany jest var. Dlatego to Marciniak jest krytykowany

1

@Derean w meczu Milan - Napoli to bardziej te sytuacje to była wina po stronie VAR - to jest info o powtórzeniu karnego dla Milanu (sędzia tego nie wychwyci, że ktoś trochę za szybko wbiegł), karny dla Napoli to była taka stykowa sytuacja, ale VAR powinien podpowiedzieć, choć jego wstępna ocena była błędna.

Na koniec ręka - to też taka niemała kontrowersja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?