La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

7

Cóż za passa Marciniaka. Bardzo go lubię, więc tym bardziej się cieszę z jego sukcesu. Oby finał LM był równie perfekcyjnie poprowadzony jak finał MŚ.

Swoją drogą "Marciniak es blaugrana" :D
Finał MŚ z historycznym zwycięstwem Messiego, finał LM z możliwym historycznym zwycięstwem i trypletem Pepa Guardioli, a to wszystko w sezonie, gdzie w Barcelonie po raz pierwszy w historii gra Polak. Naciągane, ale no k***a nie ma przypadków.

1

@macio_944 A finał pucharu Polski mu przeszedł koło nosa. Jeszcze ciężka praca przed nim

1

@BulaKG Bo finał Pucharu Polski wymyka się wszelkim standardom. Tak jak ceny i mieszkanie w tym kraju.

konto usunięte

1

@macio_944 Jeszcze finał pucharu Cypru.

1

@macio_944 A jak dostaliśmy grubo w trąbe od Juve, to nie Marciniak prowadził? Bo coś mi się tak kojarzy :D Tak czy tak, Szymi to sędziowski kat!:D

konto usunięte

2

@The Game 10 To chyba był mecz z PSG.

1

@The Game 10 Oj tam, nie psuj narracji :P

0

@tristan87 a możliwe, coś mi się tylko kojarzy, że któryś mecz z tych wielkich wtop nam sędziował ;)

1

@tristan87 Marciniak i sędziował wciry z PSG i z Juve

konto usunięte

0

@mekston Mój błąd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?