La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

0

Gavi to będzie kozakiem na poziomie Bernardo, Pedriego, Kroosa itd czy zatrzyma się na tym poziomie co jest? Od bramek z Realem to w sumie nic kreatywnego nie robi na boisku

2

@kondzix2115 ma 18 lat jeszcze tyle lat przed nim, że zobaczymy

1

@kondzix2115 Zgadzam się z drugim zdaniem, ale trzeba poczekać, chłopak niedawno co osiągnął pełnoletność. Moim zdaniem nie powinniśmy oczekiwać od niego aż tak szybkiego rozwoju, ale wiadomo jak będzie się długo to ciągnąć to będzie problem.

1

@kondzix2115 to jak wróżenie z fusów obecnie, ale moim zdaniem aż takiego potencjału nie ma co wyżej przez Ciebie wymieniona trójka. Jeśli miałbym coś przewidywać to jak dla mnie na zawsze pozostanie solidnym pracusiem, nie odstawiającym nogi, ale nie tak kreatywnym w rozegraniu jak topowi gracze na tej pozycji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?