La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

10

Uważam że zachowanie kibiców Valencii było skandaliczne. Z drugiej strony w La Liga w tym sezonie było odnotowanych 9 zachowań rasistowskich z czego aż 8 dotyczy Viniego a to wiele mówi. Moim zdaniem kolor skóry nie ma nic do tego nawet jakby był innej karnacji dalej wzbudzał by awersje u 90 % kibiców przez swoje zachowanie. Dlaczego Alaba, Rodrygo, Militao czy Dembele nie mają takich problemów, dlaczego Ronaldinho który był o 10 klas lepszym piłkarzem, ośmieszał swoich przeciwników do granic możliwości nie miał takich sytuacji? Bo umiał przy tym wszystkim okazać wielki szacunek dla rywala i wzbudzać sympatie oraz podziw kibiców przeciwnych drużyn (owacje na Bernabeu). Więc uważam że problem dotyczy bardziej samego Viniego i jego kretyńskiego zachowania niż jego koloru skóry ale wiadomo w tych czasach bardzo komfortowo jest zasłaniać się rasizmem. Elo

0

@paweldunajecfcb Jeśli się zgodzę co do porównań z Rodrygo, o tyle z Ronaldinho już nie.

Mamy 2023 rok i ludzie reagują zupełnie inaczej, jak pi*** jednym słowem.

0

@zmiter912576 Bardziej chodziło mi o to że to podobna charakterystyka piłkarza, lewo skrzydłowy, brazol, często wchodzi w drybling etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?