La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

9

Szkoda tylko że Roberto aka gol z PSG dalej zostanie w drużynie i będzie nam wmawiane, że jest wartościowym zawodnikiem. Już praktycznie brak w drużynie genu przegrywu z ostatnich blamaży, jeszcze tylko wywalić Roberto i nowych przegrywów Ferrana i Garcie i może coś z tego będzie w przyszłości. Nie potrzeba w takiej drużynie gości bez psychy.

0

@Janas11224 nie ma pewności czy to przypadkiem on się nie będzie żegnał też z Mallorca. Poza tym zarabia teraz śmieszne pieniądze. Od biedy może grać, na lewej obronie, na prawej obronie, na DM, jako środkowy pomocnik, jako ofensywny pomocnik i wahadłowy. Jak dla m ie Sergi w tej roli i z tą pensją może zostać.

0

@Eto'o9 R10 ta na bramce jeszcze xD na każdej pozycji jest slabiakiem to po co nam on?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?