La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

30

Będę bardzo zawiedziony decyzją Messiego, jeśli odejdzie do Arabii. Wiem, że przeszedł grę i wygrał wszystko. Mam wrażenie też, że często jednak był zmęczony tymi wszystkimi porażkami z Barceloną i Argentyną, a pozytywne zwieńczenie na pewno również go wyczerpało emocjonalnie. Natomiast wciąż jeszcze jest co dać kibicom, coś czego żaden inny piłkarz w historii nie dał - wybitną wszechstronność mimo wieku. Dlatego też wciąż liczę na decyzje, że jeszcze przez 2 lata pogra w Europie. Natomiast jeśli odejdzie do Arabii, to będzie to dla mnie po prostu zawód. Za wcześnie.

3

@macio_944 No zdecydowanie za wcześnie dla niego na granie z pastuchami w Arabii. On jeszcze spokojnie robi różnicę w Europie.
Z drugiej strony lepiej zostawić po sobie niedosyt kibicom futbolu, niż odchodzić w momencie, gdy nikt cię nie chce jak Cristiano.

3

@macio_944 zgadzam się z każdym słowem macio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?