- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1933 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1933 Culés
9
W TVP Info już dzisiaj ogłosili, że komisja do spraw wpływów rosyjskich przedstawi swój raport w połowie września, czyli całkiem przypadkowo tuż przed wyborami. Rozumiem że w ciągu 2 miesięcy wakacji zostanie rzetelnie zbadane rzetelnie kilkanaście lat funkcjonowania polskiego państwa. Zapewne część uwagi zostanie poświęcona powiązaniom Macierewicza z ludźmi z otoczenia Putina, bo komisja ma być podobno bezstronna.
Edit: Redaktor Miłosz Kłeczek właśnie ogłosił, że jeśli Tusk będzie kłamał przed komisją, to może mu grozić do 8 lat więzienia. Nie wierzę xd
2
@Przemek2323 jarek już wieczorami w wannie ze świecami od miesiąca go studiuje i nie może uwierzyć jak bardzo opozycja jest umoczona w szpiegowanie na rzecz mateczki rosji
2
@Przemek2323 jestem ciekawy jaka wiarygodność ma TVP w oczach wyborców nie-pisu
3
@Przemek2323 Szybcy są. Bo to nie tak, że normalnie by to zajęło parę lat
5
@Przemek2323 Nie rozumiem wyborców i zwolenników pisowskiego złodziejskiego państwa, którzy ich popierają i będą oddawać głos na nich.Ja nie mówię o popieraniu tuska bo go już poznaliśmy za jego rządów.Ale dać szansę innym partiom.To tak jakby pochwalić złodzieja co ci dopiero chatę opierdolił.
2
@Cygan BRC A ja tam rozumiem, przez ost. 8 lat wyborcy PiS-u są jechani o to, że: są nierobami, wieśniakami, półgłówkami bez wykształcenia itd. Jeśli tak atakujesz daną grupę społeczna, tworzy się twardy elektorat, który nieważne co się stanie odda na nich głos.
0
@hayek No to gratuluję myślenia.Bo mi pis wcale nie przeszkadzał przez pierwsze 3-4 lata rządzenia, ale jak widzę od jakiegoś dłuższego czasu co oni wyprawiają w sejmie z przegłosowaniem ustawy, wyprowadzanie grubych milionów, i to w czym są świetni czyli obracanie kota ogonem. To ja takiego rządu nie chcę.