La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2028 Culés

13

No Lauataro po słabym mundialu wrócił do łask


0

@Encore Fc Internazionale Milano,planuje go tak łatwo wypuszczać z Pucharem ligi mistrzów w rękach jak kiedyś Jose Mourinho?

0

@Encore niby staty dobre ma w tym sezonie ale jakby przyszedł do Barcy to na pewno byłby flopem. W Realu to zagadka

1

@FcPortoFan1999 Za 100mln+ czemu nie

0

@Encore Lautaro raczej zostanie w Interze.
Jeżeli machnał by LM to wtedy na 99 procent by został.

0

@Encore W sumie jak Karim ma zamiar uciekać do Arabii,to oprócz Kane'a to jeden z lepszych kandydatów na następcę...a zresztą,od kiedy Boski Lautaro był zainteresowany grą w Realu Madryckim?

1

@Cotutajsiedzieje Dlaczego flopem?
Lautaro jest mobilny i umnie pograć technicznie.
Ogólnie to napastnicy z Argentyny zazwyczaj są bardzo mobilni
Alvarez,Aguero,Dybała czy Lauti.
Kogo kojarzę takiego ociężałego to Pratto jak go pamiętam z tych śmiesznych powołań.

0

@FcPortoFan1999 Zawsze będzie ciagnac do Realu/Barcy

1

@Encore Może kiedyś i by przyciągało najmocniej,obecnie zaciąg bardziej prowadzi do Premier League.

0

@Sysia11 Gdzie trafi po za Włochy może być flopem. Gość się nie nadaje do bycia pojedynczą 9. On musi mieć takiego kloca jak Dzeko czy Lukaku obok siebie

0

@takisobiektos Czy ty kiedykolwiek wypowiedziałes się dobrze o jakim Argentyńczyk.
Same flopy póki co

konto usunięte

0

@takisobiektos A jak niby grał w kadrze? W której był kluczowym zawodnikiem w erze Scaloniego?

0

@AFA90 A jak grał w klubie, kiedy brakło kogoś z dwójki Lukaku/ Dżeko? Bo pamiętam że wyglądał wręcz dramatycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?