La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

3

Doktor nauk prawnych Andrzej Duda powiedział, że nie rozumie, jak komisja badająca rosyjskie wpływy mogłaby zagrozić demokracji w Polsce. Obawy w tym zakresie wyraził rząd USA i przedstawiciele UE.

Prezydencki Minister powiedział dzisiaj rano w RMF u Mazurka, że rzecznik departamentu stanu USA jest źle poinformowany, a profesorowie prawa konstytucyjnego krytykujący komisję nie znają konstytucji.

Doszliśmy do momentu, w którym każdy może powiedzieć wszystko, słowa nic nie znaczną i nie ma żadnych autorytetów w żadnej sprawie. Jakakolwiek dyskusja merytoryczna nie ma w takiej sytuacji żadnego sensu.

2

@Przemek2323 bedziesz na marszu w niedziele jako reprezentant rambli ?

0

@gumaz Ja będę, jak na każdej demonstracji politycznej w Wawie :D cytując klasyka "to jest lepsze niż kino" xD

1

@gumaz nie myślałem jeszcze o tym, ale w sumie czemu nie. Może stworzymy jakąś agresywną bojówkę.

1

@Przemek2323 bo Ty nie rozumiesz czym jest konstytucja, dla Ciebie to jest jakiś tam papierek, dla pisiorów to jest słowo prezesa, prosta sprawa,

1

@Przemek2323 Może trzeba mu napisać, że komisja, która nie ma uprawnień, wiedzy, kompetencji, nie zna sie na prawie, nie ma kwitów prawnych bedzie orzekać winy, a do tego będzie orzekać winy konkurencji :) Niech pomyśle, wpierw zbada to TK, w której siedzą politycy PIS w tym Komuch, który sam powinien za te Rosyjskie wpływy dawno siedzieć.

Może Duda ta ustawe dostał po Angielsku i nie do końca ją rozumie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?