La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

konto usunięte

3

Co eksperci z la bamby uwazaja po meczu igi ,ja po 1 secie byłem za niepokojony o forme Igi . Jak sie rozpatrujecie na kolejne mecze. @adi7adi8 @tbas @Mario96w @FcPortoFan1999

2

@wasacz Ma czas by się rozegrać ;

1

@wasacz "Eksperci" dobre :P

1

@wasacz Co uważam Ja? Uważam że Iga rozpoczęła bardzo niepewnie,to z uwagi na pierwszą rundę,i kluczem było utrzymanie podania przy 4-4,bo gdyby tam poszło przełamanie i przegrany 1 set,to mogło być różnie.Ten gem,i kolejny przegrany przy 4-5,Hiszpankę rozbił.

konto usunięte

1

@adi7adi8 chciałem być miły.. (:

2

@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji

konto usunięte

2

@Mario96w spokojnie takich mamy tu ekspertów ja siedzę na la bambie, @FcPortoFan1999 woli 1 z 10 nisz Ige. Tylko @adi7adi8 ogladał.

2

@wasacz Dokładnie,wolę 1z10 niż Igę.Jeśli będzie następnym razem sobie nie radziła,będę musiał to zrobić ponownie,bo może jej lekkiego pecha przynosiłem :) ?

1

@wasacz Zapewne z meczu na mecz będzie lepiej.
Dopiero co powrót po kontuzji i musi wejść na obroty.

1

@wasacz ostatnie turnieje na ziemi dają dobra nadzieje. Ten mecz jakiś dziwny, do zapomnienia i tyle, ja tam wierze w Igę ze wygra RG

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?